1. İade Süresi ve Koşulları

İade süremiz 30 gün içindedir. 30 günü geçen iade talepleriniz kabul edilmeyecektir. İade etmek istediğiniz ürünümüzü kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden iade edebilirsiniz. Ürünümüzü zarar görmeyecek şekilde ürün etiketi çıkartılmamış ve faturası ile birlikte geri göndermelisiniz. Ürünü gönderirken üzerindeki iade formunu doldurmalısınız. Bu iade koşullarını dikkate alıp lütfen [email protected] mail adresine aşağıdaki bilgilerle başvurun:

1. Ürünü iade etme nedeniniz 

2. Fatura numaranız 

3. Sipariş numaranız

Müşteri temsilcilerimiz mailinizi alır almaz size geri dönüş yapacak ve ürünü nasıl iade edeceğiniz konusunda size yardımcı olacaklardır. Bu görüşmeden sonra karar sizin:

1. İade etmek istediğiniz ürün ya da ürünleri, ürün stok durumumuza göre yenisiyle

değiştirilebilir ya da yerine yeni bir ürün tercih edebilirsiniz.

2.  Değişim ya da yeni ürün düşünmüyorsanız ürün bedelini satın alma şeklinize göre hesabınıza ya da kredi kartınıza para iadesi olarak isteyebilirsiniz.

2. İade İle İlgili  Kargo Şartları

Aşağıdaki şartlar geçerli olduğunda kargo bedeli bize aittir:

1. Sipariş ettiğiniz hamile kıyafetinden farklı bir hamile kıyafeti gelmesi 

2. Sipariş ettiğiniz hamile kıyafetinin, siparişiniz olmayan farklı beden ya da renginin gelmesi. Sipariş formunuz tarafımızdan kontrol edildikten sonra istediğiniz iade şekli yapılacaktır. Bunun dışındaki beğenmemek, yanlış sipariş vb. iade nedenlerinde gönderi ve alım kargo ücreti müşterimize aittir.  

3. Ürünün Taşıma Sırasında Hasar Görmesi 

Ürünümüz elinize ulaştığında kargo şirketi elemanı yanınızdayken ürünü kontrol etmelisiniz. Zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve kargo şirketine zarar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük ezikler ürün iadesini gerektirmez.

4. Değişim ve İade Adresi

Online mağazamızdan satın almış olduğunuz ürünü sadece online mağazamızdan değiştirebilir veya iade edebilirsiniz. Müşteri gönderimini yaparken arzu ettiği kargo şirketini kullanabilir. Alıcı ödemeli gönderileriniz belirttiğimiz şartlara uygunsa (bknz. 2. madde, iade ile ilgili kargo şartları) ve bizim anlaşmalı olduğumuz kargo şirketiyle yapılıyorsa kabul edilecektir. Bunun haricindeki alıcı ödemeli gönderiler kabul edilmeyecektir.  

Değişim veya iade kargolarınızı Even Fashion Hamile Giyim / Nurcan Avcı adına Meşrutiyet Mh. Kodaman Sk. No: 77/3 Kat:2  Osmanbey-Şişli / İstanbul adresine gönderebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR